Jmenovky na dárky k vytištění


V tomto článku vám přinášíme další jmenovky na dárky určené k vytištění na tiskárně. Jedná se o jednoduchý rámeček, který lze klidně využít i pro jiné účely než je označování vánočních balíčků.

Jmenovka s vzorem cesmíny k tisku

Nemáte rádi Santa Clause, soby, křesťanské motivy nebo kýčovité sněhuláky? Pak vyzkoušejte tuto jednoduchou vánoční jmenovku s rámečkem složenou z lístků cesmíny.

Na výběr máte opět tři různé varianty. První z nich je samotný rámeček, který je vhodný k další editaci před vlastním tiskem. Můžete změnit jeho rozměr, přidat text apod.

Jmenovka na vánoční dárky s motivem cesmíny k vytisknutí

Pojmenované vánoční jmenovky k vytištění

Druhou variantou je kolekce 25 jmenovek s 15 různými texty a 10 prázdnými jmenovkami na dárky. Pokud si následující obrázek stáhnete a vytiskněte na vaší domácí tiskárně, získáte tak rovnou jmenovku pro mámu, tátu, dědu, babičku, dědečka, tetu, strýce, syna, dceru, maminku, tatínka apod.

Vánoční jmenovka se jmény

Jmenovky na dárky k vyplnění

Následuje kolekce stejných 25 štítků již bez popisu. Ten můžete dopsat po vytištění tužkou, perem, propisovačkou apod. Pokud neovládáte krasopis, tak lze texty doplnit ještě před tiskem v grafickém editoru.

Vánoční jmenovky k vytisknutí beze jmen a popisu

Tipy pro tisk jmenovek na dárky

Tisk výše uvedených jmenovek na dárky není nic složitého, přesto je dobré zvolit správný postup. Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka, fotopapír), lze využít i speciální samolepící papír a mít tak jmenovky na samolepkách. Obrázky jsou určené k tisku na papír formátu A4 v rozlišení 300 DPI. Před tiskem zkontrolujte správné nastavení tisku (zda jsou všechny štítky správně zobrazeny a nejsou například oříznuty v okrajích stránky)

Neurazí ani na okurkách

Vzhled těchto jmenovek je tak střízlivý a neutrální, že je můžete využít i mimo Vánoce. Nespotřebované jmenovky lze nalepit například na sklenice se zavařeninami – např. na typické znojemské okurky. Na tyto štítky/etikety potom napište druh a datum zpracování.

Motiv těchto štítků pochází z webových stránek www.openclipart.org. Na nich naleznete originální svg soubor stejně jako několik podobných – odvozených motivů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *