Jmenovka

Jmenovka  je označení osoby jménem, napsaným na kousku tvrdého papíru nebo vytištěným na proužku umělé hmoty. Používá se na různých akcích, při kterých mají účastníci  jmenovky připnuté na hrudi, aby se nemuseli neustále představovat. Jmenovka může také sloužit k označení místa u stolu, kde má určitá osoba sedět, například při hostinách s větším počtem hostů. Používá se i k vyjádření vlastnictví určité věci, kdy je jmenovka k této věci připevněna. Jmenovka ve tvaru přáníčka je vhodná také k označení dárků. Při slavnostních příležitostech, kdy se předává větší množství dárku více obdarovaným, například o Vánocích, dobře poslouží jmenovky v samolepícím provedení s vánočními motivy.


Jmenovka se Santa Clausem náhled

V tomto článku si představíme další grafické vánoční jmenovky určené ke stažení a vytisknutí na běžný nebo samolepící papír. Opět se jedná o černobílou verzi, která je tak vhodná i pro starší tiskárny nebo pro případ došlého barevného inkoustu. Vytištěné jmenovky lze nalepit na vánoční dárky nebo je přidělat jiným způsobem – sponkou, mašlí nebo provázkem.

Černobílý Santa Claus

Nechce se vám utrácet za jmenovky na dárky v papírnictví? Pokud je odpověď kladná, tak v tomto článku naleznete řešení problému. Přinášíme vám další várku vánočních jmenovek na dárky. Tentokrát se jedná o černobílou – ekonomickou verzi – pro ty, kteří mají černobílou tiskárnu nebo jen chtějí šetřit barvou.

Vánoční jmenovka na dárky k vytištění

V tomto článku vám přinášíme další jmenovky na dárky určené k vytištění na tiskárně. Jedná se o jednoduchý typ jmenovky, který lze klidně využít i pro jiné účely než je označování vánočních balíčků.

Santa Claus

Balíte vánoční dárky na poslední chvíli a zjišťujete, že vám chybí jmenovky? Obchody jsou zavřené, co teď? Pokud máte běžnou tiskárnu, není třeba propadat panice, máme pro vás tip. V tomto článku vám představíme barevné vánoční jmenovky, které jsou zdarma ke stažení a vytisknutí na domácí tiskárně na samolepící nebo běžný papír.