Samolepky a jmenovky na dárky


Santa ClausBalíte vánoční dárky na poslední chvíli a zjišťujete, že vám chybí jmenovky? Obchody jsou zavřené, co teď? Pokud máte běžnou tiskárnu, není třeba propadat panice, máme pro vás tip. V tomto článku vám představíme barevné vánoční jmenovky, které jsou zdarma ke stažení a vytisknutí na domácí tiskárně na samolepící nebo běžný papír.

Vánoční jmenovka se Santa Clausem

Níže naleznete jmenovku na vánoční dárky se Santa Clausem. Tuto jmenovku můžete vytisknout na běžné barevné inkoustové nebo laserové tiskárně. Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží – na čtvrtku nebo fotopapír. Můžete samozřejmě zvolit i běžný kancelářský papír nebo samolepící papír.

První z obrázků je určen především k dalšímu zpracování. Můžete měnit jeho velikost a měnit v něm text.

Samolepka, vánoční jmenovka se Santou k tisku

Vánoční jmenovky se Santou

Pokud potřebujete více jmenovek na vánoční dárky, využijte následující obrázek obsahující arch s 25 jmenovkami. Ten je určen k tisku na papír formátu A4 při rozlišení 300 DPI. Před tiskem můžete jmenovky upravit třeba v obyčejném Windows Malování, v Adobe Photoshopu nebo v jiném bitmapovém grafickém editoru. Nejčastěji budete přidávat jména obdarovávaných osob. Vytisknutý arch papíru rozstříhejte nůžkami nebo použijte řezačku papíru. Jednotlivé jmenovky můžete přímo přilepit na balící papír (u samolepek je to jednoduché, u klasického papíru budete potřebovat lepidlo) nebo do nich opatrně udělejte dírku a připevněte je k dárku pomocí ozdobné stužky nebo provázku.

samolepky a jmenovky se Santou k tisku

Samolepky a jmenovky se jmény ke stažení

Poslední variantu jmenovek, kterou vám přinášíme, je předvyplněná varianta předchozího archu. Obsahuje 15 jmenovek určených pro nejbližší příbuzné a 10 prázdných jmenovek, do kterých lze jména osob dopsat perem, tužkou, fixou nebo je můžete stáhnout na disk a ještě před tiskem je doplnit přímo do obrázku v některém z již zmiňovaných grafických editorů.

25 vánočních samolepek, jmenovek k tisku

Obrázek jmenovek v nejvyšším rozlišením (určeným pro tisk) se otevře po kliku na náhled v novém okně prohlížeče. Odtud jej můžete uložit na pevný disk počítače (klikněte na něj pravým tlačítkem a zvolte volbu typu „Uložit obrázek jako“) nebo rovnou vytisknout na tiskárně.

Grafický návrh jmenovek na vánoční dárek pochází ze stránek www.openclipart.org. Obrázky jsou proto úplně zdarma.

Další tipy na vánoční jmenovky na dárky naleznete na našich stránkách. Máte-li pouze černobílou tiskárnu, tak i pro vás máme řežení v podobě černobílých jmenovek na dárky k vytištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *