Vánoční tapety na plochu


Vánoční dekorace nemusí mít vždy fyzickou podobu ve formě ozdob, svíček, věnců apod. V době počítačů a chytrých telefonů lze mít i virtuální vánoční výzdobu. Ostatně do monitoru počítače nebo telefonu se často díváme mnohem častěji než na ozdobený vánoční stromeček kdesi v rohu obývacího pokoje. V tomto článku přinášíme několik desítek vánočních tapet na plochu počítače nebo mobilu.

 

Vánoční pozadí na plochu nejen na PC

Před několika desetiletími byl jedině monitor, obrazovka počítače schopen zobrazit obrázek ve vysokém rozlišení a obrazové kvalitě. Od té doby však různá zařízení prošla rychlým vývojem a je též schopna zobrazovat obrázky ve vysokém rozlišení. Dnes většina chytrých telefonů střední třídy je schopná zobrazit obrázky v tzv. HD nebo Full HD (1920×1080 px) rozlišení. Kromě mobilů ho umí samozřejmě i tablety nebo notebooky, netbooky, ultrabooky apod. Majitelé uvedených přístrojů tak mohou využít těchto tapet na plochu.

 

Sněhové vločky Sněhová vločka PF2016

Zimní krajinka  OzdobyVánoční ozdoby

Platformě nezávislé obrázky na pozadí

Je prakticky jedno jaký operační systém používáte. Je jedno zda se jedná o Windows 10 nebo starší Windows 7, Vista, XP apod. Ani příznivci Linuxu nepřijdou zkrátka. Ubuntu, Xubuntu, Mint, Suse, Redhat a další varianty též umí měnit obrázek na ploše počítače. Stejně tak všechny verze systému Android nebo systému firmy Apple umí měnit pozadí operační plochy mobilu.

Svícen  Zima Vánoce

Vánoční svíčky  SněhulákSněhuláci

Motivy vánočních tapet na plochu

Mezi nejčastější motivy vánočních tapet na plochu, které naleznete na těchto stránkách jsou svíčky, svícny, vánoční stromečky, ozdoby nebo zimní krajinky.

Stromečky Sobi Vánoční dárky

Advent SvíčkaAdventní věnec

Zvolte správnou velikost

Po kliknutí na náhledový obrázek se vám otevře nová stránka prohlížeče s detaily. Zde si vyberte wallpaper, který má stejné rozlišení jako váš monitor, mobil nebo tablet.

PF 2016 Betlémská hvězda Vánoční pozadí

Vánoční tapeta Zimní krajina Vánoční stromeček

 

Další wallpapery

Obrázky, které vidíte na těchto stránkách vás po kliknutí odkáží na speciální sekci webu věnovaným tapetám na plochu PC. Tam naleznete několik set dalších obrázků vhodných na pozadí s tématikou např. příroda, psi, moře, motorky, letadla, květiny, jídlo, hudba, hry, auta, abstraktní, Velikonoce, zvířata, Vesmír apod.

Ohňostroj  StromečekOzdoba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *