Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení


Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení

V tomto článku vám opět přinášíme další visačky a jmenovky na dárky určené ke stažení a vytisknutí na domácí tiskárně. Jedná se o jednoduchý rámeček, do kterého se vejde i delší text. Obrázek tak lze použít nejen jako popisek na dárky, ale i jako přáníčko k Vánocům pro vaše blízké.

 

Cedulka, štítek, etiketa, rámeček s adventním vzorem k tisku

Ústředním motivem obrázku jsou větvičky (chvojí) doplněné kulatými červenými ozdobami s mašličkou. Na výběr máte opět dvě varianty. První je pouze samotný rámeček, který můžete využít k další editaci před vlastním tiskem. Můžete změnit jeho rozměr, přidat text apod.

Visačka a jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení
Klikněte na obrázek, otevře se vám v novém okně prohlížeče

Popisky na dárky k vyplnění

Druhou variantou je kolekce (aršík) 25 prázdných štítků (visaček). Do nich po vytisknutí můžete dopsat (tužkou, perem, propisovačkou) jméno nebo jiný text. Pokud nepíšete zrovna krasopisně, tak texty doplňte v bitmapovém grafickém editoru ještě před vlastním tiskem.

Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení
Klikněte na obrázek, otevře se vám v novém okně prohlížeče

Tipy pro tisk visaček a samolepek na vánoční dárky

Tisk uvedených cedulek na dárky není nic složitého, přesto je dobré promyslet správný postup. Doporučujeme tisk na bílý papír s vyšší gramáží (čtvrtka, fotopapír), lze využít i speciální samolepicí papír a mít tak jmenovky na samolepkách (samolepicích nálepkách). Oba obrázky jsou určené k vytištění na papír formátu A4 v rozlišení 300 DPI. Před tiskem zkontrolujte správné nastavení tisku (zda jsou všechny štítky správně zobrazeny a nejsou například oříznuty na okrajích stránky).

Hotové cedulky můžete nalepit nebo jinak připevnit na vánoční papír, v němž je dárek zabalený, nebo jej přidat na dárkovou tašku. Protože některé dárkové tašky se s visačkou už prodávají, je možné cedulku vytištěnou ve větší velikosti vložit dovnitř tašky k dárku jako malé přáníčko.

Původním autorem grafiky je Monika Grafik, obrázek pochází z free-fotobanky Pixabay. Zde můžete nalézt původní verzi obrázku ve větším rozlišení, která je vhodná například pro tvorbu rozměrnějších vánočních plakátů, pozvánek, přání atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *