Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení


Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení

V tomto článku vám opět přinášíme další visačky a jmenovky na dárky určené ke stažení a vytisknutí na domácí tiskárně. Jedná se o jednoduchý rámeček, do kterého se vejde i delší text. Obrázek tak lze použít nejen jako popisek na dárky, ale i jako přáníčko k Vánocům pro vaše blízké.

 

Cedulka, štítek, etiketa, rámeček s adventním vzorem k tisku

Ústředním motivem obrázku jsou větvičky (chvojí) doplněné kulatými červenými ozdobami s mašličkou. Na výběr máte opět dvě varianty. První je pouze samotný rámeček, který můžete využít k další editaci před vlastním tiskem. Můžete změnit jeho rozměr, přidat text apod.

Visačka a jmenovka na vánoční dárky zdarma ke stažení
Klikněte na obrázek, otevře se vám v novém okně prohlížeče

Popisky na dárky k vyplnění

Druhou variantou je kolekce (aršík) 25 prázdných štítků (visaček). Do nich po vytisknutí můžete dopsat (tužkou, perem, propisovačkou) jméno nebo jiný text. Pokud nepíšete zrovna krasopisně, tak texty doplňte v bitmapovém grafickém editoru ještě před vlastním tiskem.

Visačky a jmenovky na vánoční dárky zdarma ke stažení
Klikněte na obrázek, otevře se vám v novém okně prohlížeče

Tipy pro tisk visaček a samolepek na vánoční dárky

Tisk uvedených cedulek na dárky není nic složitého, přesto je dobré promyslet správný postup. Doporučujeme tisk na bílý papír s vyšší gramáží (čtvrtka, fotopapír), lze využít i speciální samolepicí papír a mít tak jmenovky na samolepkách (samolepicích nálepkách). Oba obrázky jsou určené k vytištění na papír formátu A4 v rozlišení 300 DPI. Před tiskem zkontrolujte správné nastavení tisku (zda jsou všechny štítky správně zobrazeny a nejsou například oříznuty na okrajích stránky).

Hotové cedulky můžete nalepit nebo jinak připevnit na vánoční papír, v němž je dárek zabalený, nebo jej přidat na dárkovou tašku. Protože některé dárkové tašky se s visačkou už prodávají, je možné cedulku vytištěnou ve větší velikosti vložit dovnitř tašky k dárku jako malé přáníčko.

Původním autorem grafiky je Monika Grafik, obrázek pochází z free-fotobanky Pixabay. Zde můžete nalézt původní verzi obrázku ve větším rozlišení, která je vhodná například pro tvorbu větší vánočních plakátů, pozvánek, přání atd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *